MY STORY

"ככה הכל התחיל אצלי. למזלי כשנכנסתי למקצוע הייתי מוכנה לקבל את ההזדמנויות שנקרו בדרכי וללכת עם זה עד הסוף"

My journey

התחלתי את דרכי המקצועית בעולם היופי והקוסמטיקה בעיר הולדתי, קייב שבאוקראינה, בשנת 2004. כשסיימתי את הקורס הראשון שלי הבנתי שזה המקום שיכול לבטא את כל היצירתיות שבי החוצה ולאפשר לכל הפנטזיות שלי לפרוץ החוצה, וכל זאת על גבי הציפורן. התחום הזה תמיד מתחדש ואין לו גבולות ולכן זה מאוד התאים לי והבנתי שההצלחה תלויה בי ואך ורק בי.

ככה בעצם התחלתי את המסע שלי, אבל שלא תחשבו שזה היה קל. ממש לא. בהתחלה, כדי להגיע לרמה הכי גבוהה שאפשר הייתי מתיישבת ועובדת שעות ארוכות, ללא הפסקה. הייתה לי מטרה אחת והיא להגיע לתוצאות הרצויות ולרמת הדיוק הגבוהה ביותר.

התחלתי להתאמן על חברות שלי, חברותיה של אמי, ובין לבין הייתי עושה אימונים ומנסה לצייר על טיפסים. ככל שעבר הזמן, הלב שלי התמלא ביותר אהבה, נחישות ותשוקה למקצוע. לאט לאט צברתי עוד ועוד ניסיון וראיתי שיותר ויותר לקוחות היו מגיעות אלי ממרחקים בגלל שהמקצועיות שלי והשם שיצרתי לעצמי פרשו כנפיים. זה רק דרבן אותי יותר וגרם לי לרצות להיות מדויקת ויצירתית אפילו יותר.

Israel I'm coming

לאחר זמן מה היו מתקשרות אלי בנות ומבקשות ללמוד אצלי את השיטה שלי. כך למעשה הבנתי שאין דבר יותר ממלא וחשוב בעולם מבחינתי, במיוחד במקצוע שלנו, מאשר העברת הידע המקצועי וללמד את כל מה שיישמתי ופיתחתי בעצמי.

וככה החלטתי ללכת וללמוד ולהתמקצע כמורה. בשנת 2006 הפכתי למורה מוסמכת בתחום. אחת הגאוות הגדולות שלי היא שהתלמידה הראשונה שלימדתי עובדת במקצוע באיטליה עד עצם היום הזה.

בשנת 2007 עליתי לארץ מעצם היותי יהודייה ואהבתי לארץ ישראל. היה בי רצון עז לעלות לארץ ולחיות כאן אבל לצערי ממש סמוך להגעתי ארצה, התפתחה אצלי אלרגיה חריפה לאקריל והייתי צריכה בהוראת הרופא להפסיק ולעשות את מה שאני הכי אוהבת – ציפורניים, כמובן.

ניסיתי לעבוד בכל מיני מקצועות אחרים אבל האהבה לציפורניים תמיד נשארה בלבי.

אחרי הפסקה של מספר שנים ובעזרת תמיכתו של בעלי, חזרתי לעבוד במקצוע האהוב עליי. לשם כך הייתי חייבת למצוא פתרון לבעיית האלרגיה והתחלתי לבדוק ולחפש חומרים שלא יפגעו בי רפואית ויאפשרו לי להמשיך ולממש את אהבתי המקצועית.

למרות הקושי עם השפה העברית, שאינה שפת אמי, התחלתי ללמד גם כאן בארץ את שיטות העבודה שלמדתי ופיתחתי בעבודתי. למרות שהשיטות שלי היו חדשות לקהל הישראלי, ראיתי שיש כאן בארץ, רצון עז ותשוקה שהמקצוע יתפתח ויתמקצע ויהיה יותר מסתם מריחת לק על הציפורן. וכן, גם העברית שלי השתפרה מאוד עם הזמן.

ALLEZ

בעקבות האלרגיה שלי לאקריל (שלא נעלמה לצערי), ניסיתי במהלך השנים כל מיני חומרים אבל כלום לא עזר לי ושיפר את המצב ותמיד זה נגמר בגירודים בעור וכאבים נוראיים ולכן במשך 5 שנים עבדתי קשה למצוא פתרון למצב ורציתי שעולם הציפורניים יכיר ליין חומרים שמתאים גם לסובלות ולסובלים מאלרגיות. אחרי שנים, ביחד עם מעבדות יצרן, הצלחתי לפתח פורמולה ייחודית שמתאימה לי ולעוד אלפי הלקוחות שלי. כך נולד המותג האישי שלי Allez.

וכעת, לאחר שסיפרתי לכם את הסיפור האישי שלי, אני מגיעה לאותה נקודה ותמיד נזכרת במוטו שמלווה אותי מאז תחילת דרכי המקצועית:

"תני את חוויית הטיפול ואת התוצאה שאת היית רוצה לקבל"
שלכם באהבה,
נטלי ❤️

Shopping cart

0

אין מוצרים בסל הקניות.

תפריט נגישות

X

רוצה לקבל מבצעים שווים במיוחד בשבילך?

הצטרפי למועדון הלקוחות של Allez וקבלי מבצעים, הטבות, טיפים וקורסים מותאמים לך! (מבטיחים לשלוח רק דברים שווים לפי בחירתך ✌️ )